Praca hydraulik

Data wygaśnięcia:
01 Październik 2020
Lokalizacja:
Gdańsk Sopot Gdynia Rumia Reda
Zatrudnienie:
Umowa o pracę
Możliwość przyuczenia

praca hydraulik gdańsk sopot gdynia trojmiasto rumia reda kosakowo straszyn banino

Szczegóły oferty

Jeżeli interesuje cię praca w zawodzie hydraulika lub jesteś doświadczonym hydraulikiem, który chce pracować w dobrej firmie na terenie Trójmiasta i okolic i chcesz być częścią profesjonalnego zespołu to doskonale trafiłeś oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

Warunki pracy:

  • Bardzo dobra pensja podstawowa + premie
  • Najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia oraz samochód firmowy
  • Możliwość rozwoju regularne szkolenia zdobywanie uprawnień
  • Praca w Trójmieście i okolicach
  • Miła atmosfera
  • Stabilne warunki pracy
  • Wolne Weekendy

Obowiązki hydraulika:

  • Montaż instalacji sanitarnych – gazowych – grzewczych – wodociągowych
  • Usuwanie awarii hydraulicznych i kanalizacyjnych
  • Okresowe przeglądy (konserwacja)
  • Ocena stanu technicznego instalacji wod-kan
  • Obsługa kotłowni gazowych oraz węzłów ciepłowniczych
  • Lokalizowanie wycieków
  • Sporządzanie raportów i protokołów technicznych
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną nieruchomości

Czego oczekujemy od kandydata na hydraulika:

  • Doświadczenie w branży sanitarnej (niekonieczne)
  • Samodzielność i dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategoria B

Specjalizujemy się w instalacjach mieszkaniowych i komercyjnych zawsze szukamy najlepszych ludzi do pracy. Zadzwoń do nas pod numer 514 150 017 lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Będziesz współpracował z doświadczonymi profesjonalistami. Zawsze otrzymasz wsparcie i wiedzę od kolegów hydraulików z wieloletnim doświadczeniem,zapewniamy profesjonalny sprzęt i narzędzia oraz samochód do wykonywania zawodu hydraulika .

[kkstarratings]