hydraulik gdynia grabówek

🔧 Hydraulik Gdynia Grabówek

Pogotowie hydrauliczne 24h w Gdyni Grabówek – nasi technicy są dostępni przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, w tym w święta. Problemy z instalacją hydrauliczną nie zawsze zdarzają się w normalnych godzinach pracy dla tego zadzwoń do nas o każdej porze.W naszym serwisie hydraulicznym,zawsze jest dyżurujący hydraulik który zajmie się usunięciem awarii. 

O Dzielnicy:

Dzielnica Gdyni granicząca z następującymi dzielnicami tegoż miasta: Leszczynki (od północy), Śródmieście (od wschodu), Działki Leśne, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino (wszystkie trzy od południa) oraz Pustki Cisowskie-Demptowo (od zachodu). Sporą część Grabówka obejmuje Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Dzielnica powstała w miejscu wsi Grabówek, po której nie ma obecnie śladu. Podczas okupacji Niemcy zmienili nazwę dzielnicy na Grabau. Na kładce przy przystanku SKM Gdynia Stocznia zostali zabici stoczniowcy podczas masakry grudniowej w 1970 roku, w tym legendarny Janek Wiśniewski. Przy niej rozpoczął się marsz z jego ciałem na drzwiach wzdłuż ulicy Morskiej (wówczas Czerwonych Kosynierów) do Śródmieścia.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

.