kanalizacja deszczowa gdańsk sopot gdynia

Kanalizacja deszczowa 

Gdańsk Sopot Gdynia

Zagospodarowanie wód opadowych – instalacja zbiorników na deszczówkę

Odłączenie deszczówki od kanalizacji – studnie chłonne –  przepompownie

Zadzwoń ☎️ 733 548 548

Odpowiednio wykonana instalacja odprowadzająca wody opadowe to warunek zabezpieczania nas przed podtopieniami w przypadku dużych opadów i roztopów.

Woda z deszczu odpowiednio zagospodarowana to duża oszczędność oraz ekologia.
Odpowiednio dobrane zbiorniki pozwalają na zgromadzenie dużej ilości wody,którą możemy wykorzystać np. do podlewania ogrodu.

Jeżeli potrzebujesz firmy która wykona dla ciebie system odprowadzania i zagospodarowania wody opadowej to zapraszamy do kontaktu.

montaż zbiornika na deszczówkę gdańsk sopot gdynia trójmiasto

Oferta

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji odprowadzających wody opadowe z budynków mieszkalnych i przemysłowych na terenie Trójmiasta i okolic.Zapewniamy fachowe doradztwo oraz serwis.

Zagospodarowanie wód opadowych Trójmiasto

Zgodnie z przepisami zabrania się odprowadzania wód opadowych do miejskiej sieci kanalizacyjnej , w ostatnim czasie pracownicy zakładu wodociągów i kanalizacji (Pewik Gdynia,Saur Neptun Gdańsk,AQUA-Sopot,Wik Pruszcz Gdański) przeprowadzają kontrolę na terenie prywatnych posesji w celu wykrycia nieprawidłowości.

Kontrola polega na zadymieniu kanałów sanitarnych specjalną zadymiarką,jeżeli dym pojawi się w naszych rynnach to zostaniemy poinformowani o konieczności odłączenia deszczówki o kanałów ściekowych.

Wytyczne deszczówka Pewik Gdynia

Nasza firma oferuje usługi odłączenia odpływu rynien z miejskiej sieci kanalizacyjnej na terenie Gdańsk Sopot Gdynia Rumia Reda Wejherowo Chwaszczyno Pruszcz Gdański  Banino Koleczkowo Bojano Straszyn  Rotmanka Kolbudy Żukowo Otomin Kowale Borkowo Sobieszewo Mosty Dobrzewino Rewa Mechelinki Kielno Pierwoszyno Tuchom Bolszewo Kębłowo Gościcino Luzino Kąpino Orle Bieszkowice Bojano Pępowo Szemud Gowino Leźno Kosakowo Gniewino Nowy Dwór Wejherowski Zbychowo Przodkowo

Kanalizacja deszczowa

Kanalizacja burzowa – deszczowa – burzowiec – kanalizacja służąca do odprowadzania wód opadowych i roztopowych (ścieki opadowe i roztopowe) ze szczelnych nawierzchni terenów zurbanizowanych – dachów, dróg, chodników, podjazdów, parkingów.

Realizowana najczęściej w postaci sieci kanałów i rurociągów odprowadzających wodę do odbiornika naturalnego (rzeki, jeziora) lub do systemu rozsączającego. Fragment kanalizacji deszczowej, zwłaszcza jego część wlotowa widoczna na powierzchni, nazywany jest często burzowcem lub kolektorem burzowym. Kanalizacja burzowa powinna być instalacją niezależną i odrębną od kanalizacji ściekowej.

źródło Wikipedia,

Licencja Creative Commons

Cena montażu instalacji odprowadzającej wodę deszczową ?

Kosztorys prac instalacyjnych ustalamy po zapoznaniu się z przedmiarem robót .

.