Przepychanie rur zadzwoń

Udrażnianie rur i kanalizacji Gdańsk Sopot Gdynia

Z biegiem czasu,rury odpływowe mogą zostać zatkane przez nagromadzone resztki, tłuszcz, włosy, żywność i inne osady.
Kiedy ten osad stwardnieje i osiada w odpływie, może być trudny do usunięcia i może powodować poważne problemy z instalacją kanalizacyjną.

Specjaliści z pogotowia kanalizacyjnego dysponują narzędziami i wiedzą, które pozwoli profesjonalnie usunąć problemy z zapychającymi się rurami, jednocześnie wydłużając żywotność instalacji.

Powtarzające się problemy z odpływem wody mogą sprawić,że będziesz chciał sięgnąć po chemiczne środki do udrażniania np” kret”,nieodpowiednie i częste stosowanie tych środków czyszczących nie są odpowiednie dla domowej kanalizacji

Osadzają się w rurach tworząc twardą skorupę i całkowite zblokowanie odpływu.Jedynym sposobem w tym przypadku jest użycie spirali elektrycznej z odpowiednim grotem do twardych zatorów.

Zatrudniając profesjonalną firmę możesz być pewny, że problem zostanie rozwiązany bezpiecznie i trwale. Pamiętaj, że profesjonalne czyszczenie i inspekcja kanalizacji zwiększa żywotność twoich rur.

Usługi kanalizacyjne Trójmiasto

Profesjonalnie i skutecznie udrażniamy zapchaną kanalizację metodą mechaniczną oraz wuko

pogotowie kanalizacyjne

Wskazówki jak utrzymywać kanalizację w dobrym stanie

Zalecamy czyszczenie kanalizacji i kontrolę raz na rok lub przynajmniej co trzy lata.Inwestując w usługę hydraulika masz pewność że instalacja jest czysta i działa poprawnie.

Pomiędzy czyszczeniami istnieje kilka rzeczy,które możesz zrobić aby zapewnić prawidłowe działanie odpływów:

 • Co najmniej raz w tygodniu należy spuszczać ciepłą wodę do kanalizacji,aby usunąć pozostałości z tłuszczu i resztek jedzenia które się osadziły.Najlepiej zatkać korkiem dwie komory w zlewie kuchennym i gdy się napełni do przelewu.spuścić wodę z dwóch komór na raz.
 • Zamontuj sitka do zatrzymywania resztek żywności i włosów w zlewie, wannie i prysznicu.
 • Nigdy nie wlewaj tłuszczu do odpływu. Nawet jeśli wylejesz go i opłuczesz gorącą wodą,tłuszcz w końcu ostygnie i spowoduje zator

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji Wuko

 • Czyszczenie studzienek studni kanalizacyjnych
 • Hydrodynamiczne płukanie kanalizacji sanitarnej
 • Usuwanie osadów,szlamu,twardych zaskorupień i mułu
 • Czyszczenie kanalizacji deszczowej
 • Serwis przepompowni ścieków
 • Oczyszczanie przydomowych oczyszczalni
 • Czyszczenie studni rewizyjnych
 • Przepychanie wpustów ulicznych syfonów
 • Udrażnianie kratek ściekowych
 • Naprawa studzienek i rewizji
 • Wstawianie montaż klap zwrotnych burzowych i ściekowych

Profesjonalne przepychanie rur w miejscowościach :

 

Suchy Dwór –  Kielno  –  Zbychowo  – Bystra  –  Przejazdowo – Sobieszewo  – Jankowo Gdańskie  – Borcz  – Dobrzewino –  Otomin – Sulmin

Udrażnianie rynien rur spustowych kanalizacji deszczowej

Często dopiero po sporej ulewie zauważysz,że twoje rynny się są zapchane i nie odbierają prawidłowo deszczówki.

Rury spustowe z dachu są często niedrożne przez nagromadzenie się liści,mchu a nawet zapraw i styropianu po remoncie elewacji. Najlepiej jak najszybciej udrożnić rynnę aby był swobodny przepływ wody, ponieważ zignorowanie zatoru może spowodować poważne i kosztowne uszkodzenia konstrukcji domu i fundamentów.

Jeśli podejrzewasz niedrożność,najlepiej to sprawdzić wzywając specjalistyczną firmę.Ocena rur spustowych jest czasochłonna, wymaga wspinaczki i niezbędnego profesjonalnego sprzętu którym dysponujemy.

Profesjonalne czyszczenie kanalizacji deszczowej i rury spustowe z dachu w obiektach i budynkach przemysłowych oraz domach prywatnych metodą ciśnieniową i spiralą elektryczną po wykonanej usłudze zalecamy przegląd kamerą inspekcyjną.

.