Udrażnianie rur pogotowie kanalizacyjne Gdańsk Sopot Gdynia

Z biegiem czasu,rury odpływowe mogą zostać zatkane przez nagromadzone resztki, tłuszcz, włosy, żywność i inne osady. Kiedy ten osad stwardnieje i osiada w odpływie, może być trudny do usunięcia i może powodować poważne problemy z instalacją kanalizacyjną.

Specjaliści z pogotowia kanalizacyjnego dysponują narzędziami i wiedzą, które pozwoli profesjonalnie usunąć problemy z zapychającymi się rurami, jednocześnie wydłużając żywotność instalacji.

Powtarzające się problemy z odpływem wody mogą sprawić,że będziesz chciał sięgnąć po chemiczne środki do udrażniania np” kret”,nieodpowiednie i częste stosowanie tych środków czyszczących nie są odpowiednie dla domowej kanalizacji,osadzają się w rurach tworząc twardą skorupę i całkowite zblokowanie odpływu.Jedynym sposobem w tym przypadku jest użycie spirali elektrycznej z odpowiednim grotem do twardych zatorów.

Zatrudniając profesjonalną firmę możesz być pewny, że problem zostanie rozwiązany bezpiecznie i trwale. Pamiętaj, że profesjonalne czyszczenie zwiększa żywotność twoich rur.

Usługi kanalizacyjne Wuko Trójmiasto

Profesjonalnie i skutecznie udrażniamy zapchaną kanalizację metodą mechaniczną oraz wuko

pogotowie kanalizacyjne

Wskazówki jak utrzymywać kanalizację w dobrym stanie

Zalecamy czyszczenie kanalizacji i kontrolę raz na rok lub przynajmniej co trzy lata.Inwestując w usługę hydraulika masz pewność że instalacja jest czysta i działa poprawnie.Pomiędzy czyszczeniami istnieje kilka rzeczy,które możesz zrobić aby zapewnić prawidłowe działanie odpływów:

  • Co najmniej raz w tygodniu należy spuszczać ciepłą wodę do kanalizacji,aby usunąć pozostałości z tłuszczu i resztek jedzenia które się osadziły.Najlepiej zatkać korkiem dwie komory w zlewie kuchennym i gdy się napełni do przelewu.spuścić wodę z dwóch komór na raz.
  • Zamontuj sitka do zatrzymywania resztek żywności i włosów w zlewie, wannie i prysznicu.
  • Nigdy nie wlewaj tłuszczu do odpływu. Nawet jeśli wylejesz go i opłuczesz gorącą wodą,tłuszcz w końcu ostygnie i spowoduje zator

Potrzebujesz usługi kanalizacyjne? napisz do nas

Udrażnianie rur
5 (100%) 28 votes