inspekcja kanalizacji monitoring kanałów i rur gdańsk sopot gdynia trójmiasto

Inspekcja Tv kanalizacji

733 548 548

Kanały sanitarne są ważną częścią instalacji w budynkach.Każdy problem z odpływem nieczystości może prowadzić do uszkodzeń,zatykania odpływu, nadmiernego zużycia rur i powracających problemów. Z tego powodu monitoring kanalizacji jest wskazany do wykrycia problemów.

Aby mieć pewność że instalacja kanalizacyjna jest w dobrym stanie technicznym i jest wolna od nieprawidłowości należy wykonać usługę jaką jest inspekcja tv kanalizacji.

Gdy nie wiesz czemu regularnie zapychają się rury w twoim domu to skorzystaj z profesjonalnej pomocy które świadczy nasze pogotowie kanalizacyjne

Do inspekcji tv wykorzystujemy nowoczesne kolorowe kamery inspekcyjne firmy Ridgid oraz Ibak.
Są to światłowodowe kamery wideo,które wprowadzamy do rur aby przeprowadzić kontrolę wzrokową, ocenić stan rury, a także zlokalizować uszkodzenie lub przyczynę zatoru.

Mamy również możliwość zarejestrowania przebiegu inspekcji na płycie dvd lub karcie pamięci.

Monitoring kanalizacji zalety :

 

  • Operator na monitorze zobaczy przyczynę zatoru.Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze na naprawach,a także zobaczy problemy które nie były wcześniej widoczne.
  • Aby naprawić uszkodzone rury kanalizacyjne nie potrzeba rozkuwać ścian i rozkopywać podwórka,dzięki sondzie wbudowanej w głowicę kamery przy wykorzystaniu lokalizatora ustalamy dokładne miejsce naprawy.
  • Gdy wykonujemy ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji wuko kamerowanie rur pozwala na określenie dokładności wykonanego udrażniania.
  • Kamera do inspekcji rur ma wbudowany elektroniczny licznik metrów oraz pozwala na dokładny pomiar spadków

Monitoring tv kanalizy służy do wizualnej kontroli wnętrz rurociągów,systemów wodno-kanalizacyjnych i kanalizacji deszczowej.Jest często używana do określania stanu rur o małej średnicy.

Inspekcja kanalizacji woj.Pomorskie

 

Gdańsk Sopot Gdynia Przodkowo Koszwały Przejazdowo Sobieszewo Jantar Mikoszewo Kiezmark Łęgowo Kąty Rybackie  Bytów Sierakowice Białogóra Choczewo Krokowa Ostrowo Kużnica Jurata Rzucewo

Inspekcja kanalizacji

Podjazd 4/11
81-319 Gdynia

.