hydraulik gdynia kamienna góra

🔧 Hydraulik Gdynia Kamienna Góra

Profesjonalne usługi hydrauliczne, grzewcze i gazowe w Gdyni.Nasz zespół wykwalifikowanych hydraulików pomoże tobie w razie awarii instalacji o każdej porze dnia i nocy.Zadzwoń na nasze całodobowe pogotowie hydrauliczne ☎️ 733 548 548 

O Dzielnicy:

Najmniejsza dzielnica Gdyni, granicząca z następującymi dzielnicami: Śródmieście (od północy i zachodu) oraz Wzgórze Św. Maksymiliana (od południa), a od wschodu także z Morzem Bałtyckim.

Kamienna Góra to dzielnica w całości położona na morenowym wzgórzu o tej samej nazwie będąca najmniejszą pod względem powierzchni dzielnicą Gdyni. Najwyższy punkt góry sięga wysokości 52 metrów. Kamienna Góra uchodzi za dzielnicę wyjątkowo luksusową, a jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców. Prestiż zamieszkiwania lub choćby bycia zameldowanym w tej dzielnicy rośnie wraz z cenami tutejszych nieruchomości, które są zdecydowanie wyższe niż w pozostałych częściach miasta. Zespół historycznej zabudowy Kamiennej Góry jest wpisany do państwowego rejestru zabytków.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons [kkstarratings]

.