hydraulik gdynia leszczynki

🔧 Hydraulik Gdynia Leszczynki

Kiedy jeden z naszych hydraulików przyjdzie do twojego domu lub firmy, możesz być pewny, że twoja instalacja jest w dobrych rękach. Posiadamy wysoko wykwalifikowany i profesjonalny zespół fachowców.Żadna praca nie jest zbyt duża ani zbyt mała, abyśmy mogli ją obsłużyć.Zadzwoń ☎️ 733 548 548. 

O Dzielnicy:

Zabudowa Leszczynek jest zróżnicowana w zależności od części dzielnicy, bowiem na jej północy zabudowę stanowią głównie bloki mieszkalne, zaś na południu dominują domy jednorodzinne.

Na Leszczynkach krzyżują się dwie najważniejsze arterie komunikacyjne miasta – ul. Morska będąca częścią głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta oraz Estakada Kwiatkowskiego prowadząca z północnych dzielnic Gdyni i portu do obwodnicy Trójmiasta.
W dzielnicy otwarta została nowa zajezdnia trolejbusowa przy ul. Zakręt do Oksywia (przystanek Grabówek SKM, linia 710).

Na granicy Chyloni i Leszczynek znajduje się IV Liceum Ogólnokształcące, natomiast na granicy Leszczynek z Grabówkiem – Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych. Mieści się tu również kościół pw. świętego Józefa.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

.