hydraulik sopot

🔧 Dobry hydraulik Sopot

Nasze usługi to nowe oblicze hydrauliki,dla której to Ty jesteś najważniejszy. Posiadane przez naszych hydraulików uprawnienia gazowe i elektryczne zapewnią fachowe wykonanie oraz pełne bezpieczeństwo dla Ciebie.Zjawimy się na czas. Nowoczesne technologie i trwałe rozwiązania, z których korzystamy, spełniają europejskie standardy.

Usługi hydrauliczne w Sopocie

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie by sprostać Twoim wymaganiom.Działamy na terenie całego Sopotu i okolic, współpracuje zarówno z prywatnymi jaki i biznesowymi klientami. Obsługiwane dzielnice to między innymi: Brodwino, Centrum, Dolny i Górny Sopot, Kamienny Potok, Karlikowo, Świemirowo, Wyścigi i inne.

Pogotowie hydrauliczne Sopot

 

Hydraulik Sopot zna się na rzeczy naprawiamy wszystkie elementy instalacji hydraulicznej od nieszczelnego kranu i udrażnianie zapchanej toalety, aż po całkowitą wymianę instalacji wodociągowej,grzewczej i sanitarnej.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług i jakość wykonania.

O miejscowości :

Sopot (kaszubski. Sopòt lub też Sopòtë, Copòtë, Copòt, niemiecki Zoppot) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską (Morze Bałtyckie), położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto, w obrębie aglomeracji trójmiejskiej.

Jest najmniejszym pod względem liczby ludności miastem na prawach powiatu w Polsce oraz najmniejszym pod tym samym względem miastem, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent(a nie burmistrz).

Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festiwal. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.

Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z miejscowościami aglomeracji dzięki SKM w Trójmieście, która zatrzymuje się na stacji Sopot oraz przystankach Wyścigi,Kamienny Potok. W roku 2014 przystąpiono do budowy nowego budynku dworca kolejowego, który oddano do użytku 18 grudnia 2015.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

Udrażnianie kanalizacji

Usuwamy zatory w instalacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych,dysponujemy sprzętem do czyszczenia kanalizacji (wuko,kamera inspekcyjna,elektryczne przepychacze). Jeżeli potrzebujesz usługi pogotowie kanalizacyjne zadzwoń 733 548 548

.