hydraulik gdynia cisowa

 

🔧 Hydraulik Gdynia Cisowa

Gdy potrzebujesz modernizacji starej instalacji hydraulicznej lub masz problemy z hydrauliką np.zapchał się zlew zadzwoń do dobrego hydraulika który błyskawicznie ci pomoże ☎️ 733 548 548.Nasi wykwalifikowani specjaliści hydraulicy fachowo rozwiążą problemy hydrauliczne w kuchni, łazience,toalecie i udrożnią zator w kanalizacji. 

O Dzielnicy:

Najdalej na północny zachód wysunięta dzielnica Gdyni. Całą dzielnicę przecina, niemal dokładnie na pół, Potok Cisowski zwany również Strugą Cisowską. Nad Cisową góruje Długa Góra osiągając w najwyższym punkcie 134 m n.p.m. Graniczy z Rumią.

Zabudowę dzielnicy stanowią przede wszystkim bloki mieszkalne (wzdłuż ulic Morskiej i Chylońskiej) postawione w latach 70. dla rodzin ówczesnych pracowników stoczni i portu gdyńskiego. Dwa węzły autobusowe i trolejbusowe, elektrowozownia Trójmiejskiej Szybkiej Kolei Miejskiej i przystanek Gdynia Cisowa. Na północ od torów kolejowych także hurtownie, magazyny i zakłady przemysłowe, rozlewnia Coca-Cola. Na granicy Cisowa-Chylonia swój początek ma Obwodnica trójmiejska.

Do dzielnicy należy również fragment Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nazwę Cisowa nosi również będący jego częścią rezerwat przyrody o powierzchni 25 ha, położony jednak faktycznie w granicach sąsiedniej dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

.