hydraulik pruszcz gdanski udraznianie rur

🔧 Hydraulik Pruszcz Gdański pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne Wuko

Specjalizujemy się w instalacjach hydraulicznych oraz usuwaniu awarii wod-kan i gazowych na terenie Pruszcza Gdańskiego.Zadzwoń gdy potrzebujesz wykonać nową instalacje lub zmodernizować starą.Nasi hydraulicy w razie awarii przyjadą tak szybko jak to możliwe i profesjonalnie usuną każdą usterkę.O Miejscowości:

Pruszcz Gdański (niem. Praust, kasz. Pruszcz, Pruszcz Gduńsczi[4]) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, nad rzeką Radunią, należące do aglomeracji gdańskiej, przylega od południa do Gdańska. Miasto jest siedzibą powiatu gdańskiego, a do 2017 było także siedzibą gminy Pruszcz Gdański.

Miasto leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 91 oraz głównej linii kolejowej do Warszawy. Na południe od miasta rozpoczyna się obwodnica trójmiejska, a niedaleko tego miejsca znajduje się także węzeł drogowy Pruszcz Gdański (dawniej Rusocin), stanowiący początek autostrady A1.

Według danych z 31 marca 2011 miasto miało 27 787 mieszkańców. 13 grudnia 2013 liczba osób zameldowanych na terenie miasta na pobyt stały i czasowy osiągnęła 29 001 osób.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons