hydraulik cedry wielkie

🔧 Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne Cedry Wielkie

Czy masz problem z instalacją wod-kan,który nie ustępuje i nie wiesz z kim się skontaktować w celu uzyskania profesjonalnej pomocy? Nie musisz się już martwić o problemy z hydrauliką.Nasza firma oferuje pełen wachlarz usług hydraulicznych dla każdego wystarczy że zadzwonisz pod numer ☎️ 733 548 548.

Nasi hydraulicy fachowo wykonują instalacje hydrauliczne (grzewcze,sanitarne,gazowe,sanitarne) a także montaż i wymiana kranów,toalet,kabin prysznicowych,zmywarek itp.

Pogotowie hydrauliczne w miejscowości Cedry Wielkie to profesjonalny serwis hydrauliczny oferujący błyskawiczne usuwanie nagłych usterek 24h/7.

Usuwamy awarie instalacji grzewczej (centralne ogrzewanie,kotły,grzejniki) gazowej (wykrywanie i naprawa wycieków gazu) wodociągowej (naprawa uszkodzonych rur,zaworów itp.) naprawiamy spłuczki podtynkowe wszystkich producentów.

Udrażnianie i przepychanie rur Wuko

Pogotowie kanalizacyjne oferuje profesjonalne przepychanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych (udrażniamy ciśnieniowo i mechanicznie studzienki,szamba,przykanaliki,zapchane zlewy,umywalki,ubikacje,wanny,kabiny prysznicowe,kratki,piony i poziomy sanitarne).

[kkstarratings]

O Miejscowości:

Duża wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Cedry Wielkie na obszarze Żuław Wiślanych.
W latach 1945-1998 miejscowość należała do województwa gdańskiego. Miejscowość jest siedzibą gminy Cedry Wielkie.

We wsi znajduje się gotycki kościół i parafia św. Aniołów Stróżów. Ceglany, trójnawowy korpus z połowy XIV wieku z wieżą frontową został przebudowany w XVII wieku na pseudobazylikę, a po 1945r. odbudowany ze zniszczeń wojennych.

Drewniana dzwonnica pochodzi z XVIII w. W 2010 wrócił do wsi dzwon z 1647 roku, wywieziony w 1942 do Hamburga w celu przetopienia na mosiądz, co jednak nie nastąpiło.

Pozbawiony korony, został umieszczony jako ozdoba na schodach do kościoła pod wezwaniem św. Piotra w Lubece. W styczniu 2013 odsłonięto we wsi obelisk upamiętniający ofiary „Marszu śmierci” ewakuowanych więźniów KL Stutthof.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

.