hydraulik gdansk starówka

 

🔧 Hydraulik Gdańsk Starówka

Profesjonalne pogotowie hydrauliczne Gdańsk Stare Miasto możemy pomóc Ci w problemach z ogrzewaniem, naprawić podgrzewacz wody, zlokalizować wycieki wody gazu i udrożnić zatkany zlew i toaletę.Mamy doświadczoną ekipę hydraulików wyposażonych w profesjonalny sprzęt do montażu i naprawy instalacji hydraulicznych.
O Dzielnicy:

Stare Miasto znajduje się w północnej części dzielnicy Śródmieście. Graniczy z osiedlami administracyjnymi: Aniołki oraz z Młyniskami, a dokładniej z Młodym Miastem. Na południowym wschodzie styka się z Motławą. Od południa poprzez ulicę Podwale Staromiejskie graniczy z Głównym Miastem, a od zachodu z Nowymi Ogrodami i Grodziskiem. Przez Stare Miasto przepływa Kanał Raduni tworząc małą wyspę.

Przez zachodnią część Starego Miasta przebiega główna arteria komunikacyjna Trójmiasta pod postacią drogi krajowej nr 91 oraz drogi wojewódzkiej nr 468. Na tym terenie łączą się ze sobą trasy tramwajowe z Wrzeszcza, Nowego Portu, Stogów, Łostowic i Siedlec.

Na Starym Mieście znajduje się stacja kolejowa Gdańsk Główny obsługująca połączenia kolejowe wszystkich typów. Jest ona również przystankiem kolejowym trójmiejskiej SKM.

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

.