hydraulik gdańsk morena

 

🔧 Hydraulik Gdańsk Morena

Jako profesjonalni hydraulicy z z dzielnicy Gdańsk Morena jesteśmy dumni z tego, że dajemy naszym klientom fachowe usługi hydrauliczne,przystępne ceny,uczciwość i jakość wykonania.Wszyscy nasi pracownicy posiadają wiedzę,doświadczenie i uprawnienia co pozwala nam oferować wyłącznie najlepsze usługi i rozwiązania wszystkich problemów związanych z hydrauliką.
O Dzielnicy:

Dzielnica jest na Górnym Tarasie. Jest środkowo-zachodnią dzielnicą Gdańska. Od północy graniczy z Brętowem i Wrzeszczem Górnym, od wschodu z Suchaninem i Siedlcami, od południa z osiedlem Ujeścisko-Łostowice a od zachodu z Jasieniem.

Dzielnica znajduje się na wzgórzach morenowych, których wysokość dochodzi do 122,1 m n.p.m.. Na południowym i południowo-wschodnim krańcu dzielnicy znajduje się spore obniżenie terenu. W pobliżu znajduje się Góra Strzyska o wysokości 105 m n.p.m.

Południowa i południowo zachodnia część dzielnicy obejmuje treny dawnej wsi Migowo w północnej części położona była wieś Piecki zaś na wschód i północny wschód przy granicy z sąsiednią dzielnicą Suchaninem położone były wsie Migówko i Diabełkowo.

Na terenie dzielnicy znajduje się kilka zbiorników wodnych począwszy od Wróbla Staw poprzez „Staw Pistolet” po „Zbiornik Retencyjny Wileńska”.

Dzielnica położona jest w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

 

źródło Wikipedia, Licencja Creative Commons

.